Aktualizacja adresów IP inteligentnych serwerów DNS - październik 2019 r.

Aby wszyscy byli na bieżąco z aktualnymi adresami IP naszego DNS, poniżej znajduje się tabela z serwerami Smart DNS Proxy z nową, zaktualizowaną lokalizacją w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju:

 Australia - Melbourne 168.1.79.238
 Australia - Sydney 54.66.128.66
 Brazylia - Sao Paulo 54.94.226.225
 Kanada - Montreal 169.54.78.85
 Kanada - Montreal 2 104.152.211.99
 Kanada - Toronto 169.53.182.120
 Kanada - Vancouver 67.231.17.253
 Dania - Kopenhaga 82.103.129.72
 Niemcy - Frankfurt 54.93.173.153
 Francja - Paryż 45.77.61.165
 Indie - Chennai 169.38.73.5
 Indie - Mumbaj 35.154.249.83
 Irlandia - Dublin 54.229.171.243
 Izrael - Rosh Haayin 195.28.181.161
 Włochy - Mediolan 95.141.39.236
 Japonia - Tokio 54.64.107.105
 Meksyk - miasto Meksyk 169.57.10.21
 Holandia - Amsterdam 46.166.189.68
 Nowa Zelandia - Auckland 223.165.64.97
 Singapur - Singapur 54.255.130.140
 Republika Południowej Afryki 1 - Johannesburg 154.127.57.224
 Republika Południowej Afryki 2 - Durban 129.232.164.26
 Korea Południowa - Seul 13.125.194.42
 Hiszpania - Madryt 185.93.3.163
 Szwecja - Sztokholm 46.246.29.69
 Szwajcaria - Zurych 81.17.17.170
 Turcja - Stambuł 188.132.234.170
 Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj 45.9.250.164
 Zjednoczone Królestwo - Londyn 35.178.60.174
 US East - N. Virginia
US East - Miami
23.21.43.50
149.28.105.215
 US Center - Dallas 169.53.235.135
 US West - Los Angeles
US West - Seattle
54.183.15.10
45.77.215.146
 Stany Zjednoczone, Atlanta 45.32.218.29
 Stany Zjednoczone, Chicago 107.191.48.176
 Stany Zjednoczone, New Jersey 149.28.40.219
 Stany Zjednoczone, Los Angeles 149.28.65.242
 Stany Zjednoczone, Floryda 149.28.105.215
 Stany Zjednoczone, Seattle 45.77.215.146


Wszystkiego najlepszego!

Czy to odpowiada na twoje pytanie? Dzięki za informację zwrotną Pojawił się problem z przekazaniem twojej opinii. Proszę spróbować ponownie później.